Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy megjöjjön...

Mit csináljak hogy megjöjjön a menstruációm?

Figyelt kérdés

Már 5 napja késik a menstruációm. Mit kéne tennem hogy még ma megjöjjön? Nyaralásra mennénk ezért szeretném ha nem késne többet. Valami jó praktika vagy valami ami használ bármi jöhet. Segítségeteket előre is köszi

17/L



2019. júl. 14. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nincs, meg kell várni, mire megjön, befolyásolni nem lehet.
2019. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak fogamzásgátlóval lehet eltolni, illetve előbbi időpontra hozni. Más megoldás nincs. Ha a terhesség kizárt, akkor várj türelemmel, meg fog jönni.
2019. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem már másfél hete késik, de sajna nem tudom befolyásolni... De sztem ne aggódj, mert nekem pl néha kimarad egy hónap (már 2 éve menstruálok), anyum azt mondta, ez normális... Szóval ha nem jön meg 1 héten belül, akkor sztem ebben a hónapban kimarad neked. De persze ez csak az én véleményem és saját tapasztalat:P
2019. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, régi kérdés, de hátha valakinek még segítek vele, én nem sportolok eleget, de ha késik és kimegyek futni, akkor az gyakran előidézi.
2020. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!