Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedett már valaki Norcolutot...

Szedett már valaki Norcolutot elhúzódó menstruációra?

Figyelt kérdés

Hat hete vérzek folyamatosan, az orvos Ergam cseppet írt fel és ezt a gyógyszert. Viszont mindenhol azt olvasom, hogy mások a Norcolutot a menzesz meghozatalára kapták. Én már így is vérzek és félek, hogy a gyógyszer csak még jobban tönkreteszi, ami már amúgy is tönkrement bennem.

Aki szedte ezt a gyógyszert hasonló problémára, megosztaná a tapasztalatait? Leállt tőle a vérzés? Rendeződött utána a ciklus?



2019. júl. 14. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedtem. Azért adták hogy leváljon a nyálkahártya, mert nagyon vastag volt. Nekem sajnos nem segített, nem az okozta.
2019. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Amikor szedted, ugyanúgy véreztél tőle tovább? Vagy esetleg romlott is a helyzet? Tapasztaltál valamilyen mellékhatást?
2019. júl. 14. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Én is szedtem már többször sajnos. Nekem olyan problémám volt, hogy nem jött meg, aztán ha megjött, csak nem tudom igazán jött meg rendesen, csak barnázgattam, és az nem múlt el magától több hét után sem.

Nekem is ezt írták fel. 10 napig reggel este 1-1 szem. Már az első két tabletta után abbamaradt a vérezgetés. Ha beszeded a 20 bogyót, aztán pár nap múlva megint megjön majd. Erős vérzés várható, kellhet az exacyl meg az ergam is. A következő hónapban nekem ugyanúgy nem jött meg, tehát nem oldja meg a fő okot, csak a tünetet.

Arra viszont jó, hogy a megvastagodott nyálkahártyát leválassza, hogy ne kezdjen ott él burjánzani semmi kóros dolog.

Nálam ir/pcos okozza ezt a gondot. Nálad is lehet valami oka, hogy ez van. Azt kellene megtalálnod.

2019. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én most szedem, 11napi vérzés után mentem orvoshoz, kb 2 nap múlva elmúlt. Pedig ömlött belőlem a 7.naptól a vér.

Én most abbahagyni félek, nehogy megjöjjön :/

2019. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Szerdán abbahagytam, és ma meg is jött...remélem most nem lesz baj :(

2019. dec. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ma kezdtem el. Azért írták fel, mert már 17napja menstruálok. A méh nyálkahártyám teljesen rendben van.
2021. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én eddig Duphastont kaptam az ilyen panaszaimra, legutóbb Norcolutot írtak. Rövid idő alatt mindkettő megszünteti a pecsételést, barnázást, vérzést. Nekem 10 napon át kellett szedni, abbahagyás után 4 napra megjött mindkettőtől. Viszont nekem egyáltalán nem volt durvább, több vér. Ugyanolyan volt mint máskor.
2021. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem 16 napon át tartó erős vérzésre írta fel az orvos a Norcolutot. Egyáltalán nem múlt el tőle,borzasztó sok vér folyik sőt, most már görcsölök is rendesen. Exacyl vérzéscsökkentőt is szedek, de így is ömlik. 24.napnál tartok...Soha többé nem szedem be
2022. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!