Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érzem az erős menstruációs...

Érzem az erős menstruációs görcsöket, de mégsem akar megjönni. Már 4 napja késik. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban is késett 7 napot, és ugyanúgy erős görcseim voltak. Viszont akkor fele annyi ideig tartott a ciklus (6 helyett 3 nap volt). A múlt havi, és a mostani ciklus közepén volt egy nap "barnázásom". Múlt hónapban is és most is szét akar szakadni a mellem a fájdalomtól. Pedig előtte sosem fájt. 5 éve menstruálok, és eddig a késés sem fordult elő. Valaki segítsen.

19L



2019. júl. 14. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A ciklus közepén való barnázás ovulációs vérzés is lehetett. Terhesség kizárható?
2019. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megszakításos védekezést alkalmazunk a párommal. Ő 6 éve így védekzik, én fél éve(amióta vele vagyok). Eddig nála egyszer fordult elő terhesség a volt barátnőjénél, míg nálam egyszer sem. Tudom, hogy elég kockázatos ez a védekezési mód, szóval nem zárható ki.
2019. júl. 14. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Tesztelj!

Ha pedig nem szeretnél anya lenni 20 éves korodra, akkor védekezz. Drágább az abortusz/gyermeknevelés mint a fogamzásgátló/óvszer.

2019. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A fogamzásgátló egészségügyi okokból ki van zárva. És sajnos az óvszerről is megvan a véleményünk. :(

Tisztában vagyunk a következményekkel, nem ez volt a kérdés lényege. Hanem, hogy mire gondoljunk, lehet e az ami.

2019. júl. 16. 00:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz, jobbat nem tudok. Bár, szerintem itt az oldalon senki nem fog mást írni/javasolni neked.
2019. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, egyértelmű, hogy ő majd többet mond. Azrrt kérdeztem előre meg, hogy felkészüljek. Sokára kaptam időpontot.
2019. júl. 17. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!