Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyemnél van egy vágásszerű...

Hüvelyemnél van egy vágásszerű seb ami nem is biztos hogy seb, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár napja múlt el a menzeszem és azóta éreztem fájdalmat amikor pisilés után töröltem , ma a párom odanyúlt és akkor fájt, illetve az erősebb érintésnél fáj. Ezelőtt nem tapasztaltam ezt. Nőgyógyászhoz az elkövetkezendő két hétben nem tudok elmenni mivel külföldre megyek nyaralni. Mit tudnék tenni, vagy mitől lehet ez?
2019. júl. 15. 00:46
 1/4 A kérdező kommentje:
A gátamnál van pont függőlegesen
2019. júl. 15. 00:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Borotvalkozasnal nem sertetted meg? Esetleg amikor kitorolted akkor a kormoddel nem karcoltad meg?
2019. júl. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, ennyire nem sérthettem meg. Arra tippelnék hogy a barátom volt hogy úgy rakta be hogy nem voltam elég nedves és fájt is és megsérthette. De annak előbb kellett volna fájnia szerintem, mivel utoljára két hete szexeltünk.
2019. júl. 15. 00:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szőrszál is megvághatja. Neogranormont tegyél rá. A nyálkahártya sérülés hamar győgyul.
2019. júl. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!