Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy hermafrodita...

Lehetséges, hogy hermafrodita vagyok?

Figyelt kérdés

Kezdjük az arcommal..Páran mondták már, ill. én is látom magamon, hogy elég férfias arcom van, az állkapcsom szélesebb és az állam is nagy (ezzel csúfoltak is anno elég sokat általánosban..), valamint ilyen "ősember homlokom" van, azaz olyan, mintha be lenne horpadva és a szemöldökcsontom nagyon kiálló...Találtam egy oldalt a neten, ahol arról írtak, hogy lehet megkülönböztetni egymástól egy női és egy férfi koponyát és szinte minden, inkább a férfiak koponyájára jellemző dolog igaz rám..

Emellett a testalkatom is férfiasabb, legalábbis a vállam valamivel szerintem szélesebb, mint a csípőm (ami azért is fura, mert a csípőm is elég széles amúgy...).

De a leggázabb, hogy még rohadt szőrös is vagyok, olyan helyeken is hosszú, fekete szőr nő rajtam, ahol még néhány férfi se szőrös, pl. az összes lábujjamon, a fenekemen (nem csak a "kijárat" környékén, hanem az egész farpofámon..), még a vállamon is szokott nőni 2-3 fekete szőrszál, valamint pár hete nézegettem a hátam a tükörben és még ott is láttam pár hosszú, fekete szőrszálat. Ja és az államon is időről időre megjelenik 1-2 fekete, vastag szőr.

Amúgy ezzel a szőr-dologgal voltam már endokrinológián és semmit nem találtak, szóval kijelenthetjük, hogy teljesen selejtes vagyok.

Nem rég olvasgattam neten ilyen sztorikat, hogy vannak-e hozzám hasonló "lányok" és találtam egy oldalt, ahol azt írták, ha egy nő szőrösebb az átlagnál, az valamilyen nemi fejlődési rendellenességre utalhat és vannak orvosok, akik az ilyeneket hermafroditának tartják.

Ha a hormonjaim egyébként rendben vannak, lehetséges, hogy mégis hermafrodita vagyok? 21l


2019. júl. 16. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnam. Alkatilag szorosebb tipus vagy. Aki hermafrodita, noi es ferfi nemiszervvel is rendelkezik, tehat legalabb egy herenek kellene a hasadban csucsulnie. Ketlem, hogy ezt endokrinologus ne szurna ki.
2019. júl. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mihago ***** válasza:
53%
Attól, hogy kicsit fiús a külsőd, még egészséges nő vagy. A hermafroditizmus elég súlyos torzulás. Manapság sajnos terjesztik ezt az ostoba tévhitet, hogy a nem csak választás kérdése, és igazából az vagy, aminek vallod magad, de ez nem így van. A nemedet éppen úgy nem választhatod meg, mint a bőrszíned vagy Oroszország elnökét.
2019. júl. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit néztek az endokrinológián? Milyen vérvétel volt? Milyen eredményekkel?
2019. júl. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem hogy az lennél. Én nem nézek ki férfiasan de nekem is vannak fekete erősebb szőrszálak a testemen. Pl a köldökömtől lefelé vastagabb mint a pasiknak így azt nyílván leszedem. Az államon nekem is van kiszedem. A vállam nem erős szőrzetű hanem pihés így azzal nem foglalkozom és a hátsómon van egy anyajegy amiben szintén szokott lenni szőrszál amit szintén kiszedek. Ki lehet szedni csipesszel lehet borotválni gyantázni. Rengeteg nő van aki szőrösebb csak nem látod nem tudod mert tesz érte hogy ne legyen ott. Jah és a lábujjaimon sőt a kezemen az ujjakon is vannak szőrök de leszedem onnan is. Minden szőrös dolgot meg lehet oldani. Az meg hogy széles a lábad hát egyik húgomnak is az. Apától örökölte ez van nem igazán tud vele mit kezdeni de nem is érdekelte sosem. Gondolom te is örökölted ahogy ki ézel máskülönben honnan lenne :D
2019. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy hermafrodita, csak kanasszony. Velem is össze akart egyszer jönni egy nő, aki "hermafroditának" vallotta magát, de valójában csak 185cm, 100+kg, meg csupa szőr volt, legalább 46-os lábbal. Ő is kanasszony volt.
2020. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy hermafrodita!

Csupán ilyenek a génjeid!

Gondolom a hajad is dús és vastagszálú, ezért a szőrzeted is sűrűbb.

Mindjnem mindenkinek szőrösek a lábujjai! Attól hogy nem làtod másokon, még lehet nekik is!

Kozmetikus vagyok, szóval sokaz gyantázok. Hidd el hogy a kis törékeny csinos csajoknak is van szőr szokatlan területen!

2020. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!