Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gennyes kelések a nemiszerveme...

Gennyes kelések a nemiszervemen mik lehetnek?

Figyelt kérdés
Ilyen foltokban vannak kelések a nemiszervemen, amikből genny (sárgás) jön.... Nagyon megijedtem, nem tudom, hogy mi ez. Orvoshoz csak holnap után tudnék elmenni, hogy időpontot kérjek. Fáj mikor pisilek, el is sírtam magam. Meg úgy alapjáraton is fáj. Valakinek volt már hasonló? Ez gomba?

2019. júl. 16. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem hangzik gombának, az viszket nagyon, esetleg ég, de nem gennyes. Mielőbb nézesd meg orvossal. Ügyeletre nem tudsz menni?
2019. júl. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nemi betegség lesz. A gomba max piros meg viszket, de ezt most bekaptad.
2019. júl. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez herpesz lesz nagy valószínűséggel. Bőr- és nemibeteg gondozóba menj! Ha már fájdalmas, akkor ne várj, mert csak rosszabb lesz. Hipermangános oldattal törölgesd át addig is napi háromszor.
2019. júl. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Holnap ki fogom hívni az ügyeletet, mert már kb járni se tudok annyira fáj. Utánaolvastam és szerintem is herpesz lesz :/
2019. júl. 16. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem tud kezdeni veled egy háziorvosi ügyelet, ne bohóckodj már! Menj el a bőr- és nemibeteg gondozóba, másképp nem lesz jobb! A nemi herpesz nem kezelhető ki otthon.
2019. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!