Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez, mit tudnék tenni?...

Mi ez, mit tudnék tenni? Hogyan tudnám ezt orvosolni?

Figyelt kérdés

17 éves, rendszeresen menstruáló lány vagyok.

Tegnap a párommal voltam, és bár csak ujjazott, egy pillanattól fogva erős szúrást éreztem belül majd amikor vécére mentem véreztem.

A problémám, hogy ma reggel a vécén a pisim is tiszta vér volt.

Nagyon megijedtünk, ezelőtt sose fordult elő hasonló.



2019. júl. 16. 06:11
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Valami sántít a sztoriban. Ha a vizeletben van vér, akkor te beszrsz pisilés közben a fájdalomtól, és valószínűleg felfázás vagy húgyúti fertőzés állhat a háttérben. Amihez az ujjazásnak semmi köze. Jó lenne kideríteni, hogy a hüvelyedből folyik a vér, vagy a húgycsőből...
2019. júl. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap, amikor lefekudtunk, belém nyilat egy szúró érzés, ami tartott körülbelül egy fél óráig. Akkor még csak pár csepp vért láttam a papíron, majd ma reggel a wcn a vizeletem volt teljesen piros,de nem fáj semmi.
2019. júl. 16. 06:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De azt nyilván te is tudod, hogy ha a hüvelyedből folyik vér, az is elszínezi a vizeletet. Vagy ha nem pisilsz, semmilyen folt nincs a bugyidon, tehát csak pisilés közben látsz vért, és az alfeled is mindig vérmentes?
2019. júl. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen. Mit tudnék tenni hogy elalljon? Gyanítom túl erős volt a barátom.
2019. júl. 16. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd elmúlik magától.
2019. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!