Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen volt a legdurváb...

Nektek milyen volt a legdurvább pms?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bocs a hülye fogalmazásért😅 Szóval: a nők nagyrésze rendszeresen tapasztalja. Milyen volt eddig a legroszabb? Nekem pont most van. Holnapra várom a menstruációm. Tegnap óta nagyon erős hányingerem van, ami hullámokban jön, van hogy pont éves közben 😕 a melleim is nagyon sajognak és érzékenyek. na ehhez ma jött szédülős, remegős, gyengeség is. Jobb petefészeknél szúrkál meg mintha feszülne a hasam néha. Múlt hónapban kezdtem el szedni a barátcserjét. Olvastam hogy felerősíti a pms-t de ezt nem gondoltam volna 😮 kíváncsi lettem, biztos nem csak én szívok vele.😃 Elmesélitek? 😊

2019. júl. 16. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem görcsölni szokott nagyon, meg a legdurvább alatt annyira hányingerem volt hogy az ágyból nem kelltem föl
2019. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem nincs PMS-em

Se görcs se mellfájdalom se semmi

2019. júl. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Te használsz rá valamit? Vagy csak igyekszel túlélni? Én most erre szedem a barátcserjét, remélem segít.

2. Szerencsés vagy, irigyellek 😃

2019. júl. 17. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Nospa-forte meg egyszer ittam cickafar(? Nem emlékszem már rá annyira) teát, meg meleg borogatás a hasra
2019. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Görcsölés a jobb oldalon a menzesz előtt 12 napon keresztül :(

Éjszaka szinte biztosan sírva fetrengek, de gyakran napközben is. A fájdalom néha olyan erős, hogy a jobb lábamba is kisugárzik.

Gyógynövények, sport, borogatás, diéta, stb - semmi nem használ.

Semmiféle elváltozást nem találtak, több dokinál is jártam. Viszont 16 évig régebbi típusú, erős (?) fogamzásgátlót szedtem, addig szünetelt ez a borzalom.

A korom miatt indokolt volt abbahagyni. A görcsök elviselhetetlensége miatt a doki megpróbált alacsony hormontartalmúakat...

A modernebb, alacsony hormontartalmúak sajnos egész hónapon keresztül tartó görcsöket produkáltak.

Így próbálom túlélni a napokat, leginkább nospával, de sajnos csak 30-40 percig hat, és nagyon keveset lehet bevenni naponta. :(

Legszívesebben kimiskároltatnám magam.

2019. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jézusom nem is tudtam amúgy, hogy ez ilyen rossz lehet. Ismerősöknek csak nagyon gyenge szokott lenni, és azt hittem én szívok vele sokat 😮 azért az orvosok is foglalkozhatnának többet a témával. Neten olvasgattam, ott a progeszteron hiányhoz kötik. Nekem is fogamzásgátlót ajánlottak, de már kétszer ráfaragtam vele, szóval most egyénileg kísérletezgetek.
2019. júl. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!