Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum alatt lehet ezt...

Antibiotikum alatt lehet ezt a hüvelykupot ugy használnom hogy az orvos nem irta fel? Es a barátom ezt a betegséget elkaphatta?

Figyelt kérdés
Staphylococcusra irt fel a nőgyógyász aktil duo antibiotikumot probiotikummal, es a gynazol hüvelykremet, úgy hogy vattara tegyem ra es ugy hagyjam fent 5 napig, de ezt a vattat 1 nap utan kihúztam mert féltem hogy toxikus sokkat kapok tole, es ha sokáig fent marad ki se fogom tudni húzni,(így se nagyon ment). De szerintem ennek igy sok hatása nem volt mert amikor raktam fel a vattat a kenőcs negyede fel se ment hanem elkenodott kívülről amikor fel akartam rakni.. Az lenne a kérdésem hogy ha ez nem mulasztja el a tüneteket, akkor rakhatok fel betadin huvelykupot?Az antibiotukummal egyutt nem lesz baj? És meg lenne egy kérdésem, hogy a barátommal sohasem vedekezunk es lehetséges hogy o is elkapta, ha elkaphatja (nemtudom) akkor őt mivel kéne kezelni? Nőgyógyászomat nem akarom felhívni mert tuti leszidna hogy nem ugy csinálom ahogy o mondta.. Segítsetek!:(

2019. júl. 17. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb "szidjon" le az orvos, mint kuruzsolgassam magam.

Szerintem mihamarabb menj vissza a nögyogyaszhoz es irass a baratnodnak is valamit.

2019. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!