Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja azt, hogy nagyon...

Mi okozhatja azt, hogy nagyon lecsökkent a vérzés mennyisége menstruáció alkalmával? Esetleg a nyálkahártya nem lenne elég vastag? Vagy hormonok miatt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet h a nyálkahártya nem vastagodott eléggé, ez mindenképp hormonális. Nődoki tud vastagságot mérni. Eddigi uh leleteuden is kell legyen, endometrium vastagsága néven, 5-15 mm közt kb.
2019. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig normális volt , ez most , illetve az utolsó előtti ciklusban volt így . A hasam se fajt mint egyébként. Viszont amióta elmúlt , érzek enyhe alhasi /méh fájdalmat
2019. júl. 17. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp elmennék dokihoz hogy esetleg valami nem gyulladás okozza a problémát plusz az alhasi érzékenységet.
2019. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet azt kellene . Habár épp hogy beszéltem két hete egy doboz antibiotikumot , ha gyulladás lenne attól elmúlt volna , nem ?
2019. júl. 17. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet pont az antibiotikum miatt nem vastagodott most eléggé. Ha nincs különösebb panaszod lehet h várnék még egy ciklust. Mire kapted? Nekem vesegyulladás is okozott fura ciklust.
2019. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Arcüreggyulladásra kaptam.

Hat meglátjuk , de egyébként furcsán fel van püffedve az alhasam is..

2019. júl. 17. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!