Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik márkájú intimkelyhet...

Melyik márkájú intimkelyhet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nem szűz, de még nem szültem. Vékony-normál alkatom van, szoktam mozogni, de nem vagyok sportoló. A méhnyakam közepesen magasan van. Első két napon elég erős vérzésem van (tampont 1-2 óránként cserélni kell, a többi napon normál-gyenge a vérzésem) Ezek mellett melyik márkát ajánlanátok? Ez lenne az első kelyhem.


Vagy van valaki (vagy ismer valakit) hasonló helyzetben mint én? Neki melyik vált be? A Fleurcupot néztem az ára miatt, de lehet megkockáztatnék egy drágább fajtát, ha többen is azt tudnák mondani, hogy valószínűleg ez vagy az beválna.

Ezeket néztem még: FemmyCycle, Fun Cup, LadyCup, DivaCup.


Mik a tapasztalatok?


2019. júl. 18. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a méhszájam közepes, de gyakran lejjebb jön vagy feljebb megy. Bár nem nagyon tamponoztam, ha mégis, akkor második nap három órát nem birta ki a normál.

A többi rám is igaz, 21 éves vagyok, nem szültem, mozgásom annyi, hogy nehéz dolgokat kell emelgetnem.

Ezekkel a paraméterekkel LaliCup M-et (ez középkemény, puha nem annyira ajánlott erős izomzathoz) használok. Igaz, hogy drágább kategória, de három ciklus alatt egyszer sem hagyott cserben, így ha van rá kereted, nagyon tudom ajánlani.

Az általad említett kelyhekhez nem volt még szerencsém, így arról nyilatkozni nem tudok. Ajánlom figyelmedbe facebookon az intimkelyhes csoportot. Ott mindenkinek szívesen segítenek, és találsz fennt táblázatot is a kelyhek összehasonlításáról.

Sikeres kelyhezést kívánok :)

2019. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Meg tudnad irni, hogy mi a facebook csoport neve?:D
2019. júl. 18. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!