Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barna egyszeri pecsételés...

A barna egyszeri pecsételés mindenképpen a beágyazódásra utal vagy állhat mögötte más is? (Fájás is kísérte) vagy esetleg annyi lett volna a mostani havim? Az utóbbinak jobban örülnék.

Figyelt kérdés
Kb 3 napja volt egy egyszeri barnás pecsételésem amit nagyon erős fájás is kísért elkezdtem utána olvasni a dolognak és nagy valószínűséggel beágyazódásról volt szó aminek olvasattán nagyon megijedtem. Túl fiatal vagyok én még ehez. (nem írom le a koromat a sok rosszindulatú miatt) gondoltam rákérdek itt is hogy volt e már valakinek hasonló vagy hogy mi a véleményetek erről? Remélem hogy nem arról van szó amire gondolok. Még kevesebb mint 2 hetem van a havimig... már aznap tesztelni fogok. Szurkoljatok

2019. júl. 19. 00:24
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Valószínű, hogy már elkéstem a válasszal, de sebaj, ha valaki ide téved, az hátha választ kap. Nekem eddigi életem során egyszer volt ilyen (18 leszek), nekem is nagyon erős fájás kísérte és csak egyetlen, viszont az elég nagy barnás színű pecsét volt. Nálam ez úgymond normális, mivel mielőtt megjön, nálam mindig fájás van először, utána barnás folyás majd a vérzés. Akkor viszont csak a fájás meg a barnás folyás volt, én azt hittem lesz ,,folytatása" így félve vártam, (mivel éppen esküvőn voltam és nem volt nálam szinte semmi, mert egy héttel későbbre vártam) azonban nem jött semmi már abban a hónapban. Hihetetlen rendszertelen a mensim, ennek ellenére nagyon megijedtem, azonban nem lett semmi végül:) Szerintem neked sem kell aggódni, sok minden befolyásolja a mensit, és most valszeg neked is valami miatt ennyivel letudta erre a hónapra. Nekem pl volt olyan is, mikor egy hónapba vér a felszínen sem volt, csak ez a barna folyás.

Remélem tudtam segíteni:)

2019. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ☺️. Azóta még mindig rossz a helyzet... teszteltem 3x mindegyik negatív lett, de volt mégegy barnázásom... ma van 10 napja hogy késik és újdonságként nagyon sok átlátszó, néha fehér folyásom van aminek a szaga se valami kellemes... ennek is utána olvastam ez is lehet a menstruáció előjele de a terhességé is. Viszont kétlem hogy 3/3 teszt tévedett volna úgyhogy ezen már nem aggódom. Már csak arra tudok gondolni hogy azért van most minden hónapban minden összevissza mert csupán 4 hónapja élek aktív nemi életet... szóval ezt az időre bízom hogy rendbe tegye ott lent a dolgokat, viszont ha egy 2 hónap múlva sem változik semmi és minden hónapban ennyi "baj" lesz vele akkor elmegyek a nődokihoz. Ezt még elkönyveltem annak hogy az újdonság miatt borultak fel a hormonjaim. Már nem tudom számontartani mi miért van ami tudom hogy nem a legjobb de mint említettem 2 hónapot még várok, hátha.
2019. aug. 7. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!