Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lyndinette fogamzásgátló...

Lyndinette fogamzásgátló tabletta véd az első hónapban?

Figyelt kérdés

A mensim 2. napján kezdtem el szedni. A tájékoztatót igen, elolvastam többször is, ott az van, hogy ilyenkor csak az első 7 napban szükséges kiegészítő védekezés, máshol, rengeteg helyen meg azt írják, hogy 1 hónapot kell várni.Most akkor véd vagy nem így, hogy már csak 3 szem van háta az első levélből??

Valakinek ehhez hasonló tapasztalata van?



2019. júl. 20. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már csak 3 nap van, akkor nem mindegy? Várd ki a második levelet, onnantól kezdve hagyd el a védekezést.

De ha minden igaz, akkor ha a tablettát a menzesz első napján kezded szedni, akkor már onnantól véd.

Nőgyógyász mit mondott?

2019. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy nem az első, hanem a második naptól kezdtem el szedni. Erre vonatkozóan nem mndott semmit, de labort csináltatott, meg kivizsgált.
2019. júl. 20. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatóban ha valótlan állítás van, és valaki teherbe esik 7 nap után úgy, hogy bizonyíthatóan normálisan szedte a gyógyszert, akkor ez alapot adhat arra, hogy bepereljék a gyártót, és nem forgalmazhat tovább gyógyszereket.

nem valószínű, hogy olyat írnának a betegtájékoztatóba tehát, ami nem igaz. ha az van beleírva, akkor az az igazság, nem az, amit mindenféle lányka összeír az interneten. van olyan is, ami egy hónap után véd, ezekszerint ez nem olyan. lelked rajta

2019. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!