Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha mostanaban neha szur alul...

Ha mostanaban neha szur alul a hasam (foleg ha haton fekszem), de semmilyen mas bajom nincs, akkor ez mi?

Figyelt kérdés
A bal oldalon kezdte el, de csak nehany napra es nehany masodperc erejeig, aztan kozepen, a vakbel jobb oldalon van... Ilyen petefeszek gyulladashoz meg lazasnak is kene lennem, de nem vagyok, ugyanannyit pisilek, mint eddig, nem veres, meg ezen kivul semmi bajom nincs... Azt hittem attol van, hogy megjott, de mar egy hete...
2019. júl. 21. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan ezekkel a tünetekkel mentem el nőgyógyászhoz. Megvizsgált. Mondta,hogy ez nem nőgyógyászati betegség,szerinte.Nem talált semmit. Elmentem egy hasi és kismedencei ultrahangra és kiderült,hogy egy icipici vesekövem van. 24 éves létemre :D
2019. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ovuláció környékén sokan éreznek apró szúrásokat a petefészek körül. Lehet, hogy az.
2019. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, most olvasom, hogy már egy hete tart. Akkor valószínűleg nem az.
2019. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!