Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inofolic segít-e meghozni?

RiziDini kérdése:

Inofolic segít-e meghozni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok vélemènyt,kommentet olvastam màr a témában, annyit, hogy belefájdult a fejem. IR+PCOS vagyok. A metformint nem tudom szedni, mert annyira nem tolerálja a szervezetem. Diétát többé-kevésbé tartom, mozgás van, de nem rendszeresen. Tudom, ezen javítanom kell. A menzeszem nem jött meg már hónapok óta, terhes nem vagyok. Doki javaslatára kezdtem el az Inofolicot. A kérdés, remélhetem,hogy mivel elvileg ez javít a betegségeimen, hogy meg fog végre jönni? (Teherbe esni nem cèlom).

2019. júl. 21. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Norcolut-ot nem javasolt a dokid?

(Bocsi, hogy kérdésre kérdéssel válaszolok.)

2019. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én norcolutot kaptam egy adagot és utána három hónapig inofolicot, nekem beállt a menstruációm. (Nálam se teherbeesés volt a cél)
2019. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező!Segített azóta az inofolic?Beállította neked a menstruációt?
2020. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!