Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menctruációm. Nagyon...

Késik a menctruációm. Nagyon rástresszelek. Valaki hozzáértő, vagy talasztalt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Remélem kapok segítő választ. Vagy esetleg normálisat.

16éves leszek ebben a hónapban, barátommal mindig védekezünk.

33.napomba vagyok, már két napja késik.

Előzőben 28.napomra jött meg, viszont előtte is késett 2-3napot, de végig stresszeltük.

Olvastam a beágyazódásról. És tegnap hajnalban tusolás közben egy pici vérfoltot(inkább egybe volt vagy hogy mondanám) mostam ki, és a törölközőn is hagytam egy nagyon picike vér pöttyöt. Nagyon nagyon rettegek, szerintem normális ha így késik, legalábbis magamat nyugtatom ezzel.

Mégegyszer írom, mindig védekezünk, és fel fújjuk a gumit, ha meg nem akkor is a gumiban van aminek benne kell lennie.

Gyors választ előre is köszönnék:)


2019. júl. 22. 16:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elnézést ha elírtam 1-2 dolgot, tényleg stresszelek nagyon ez miatt.
2019. júl. 22. 16:39
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Először is, nyugodj meg. Én annak idején a te korodban rendszeresen menstruáltam, mégis egyszer 16, aztán 17 éves koromban is 1-1 hónap kimaradt, orvosom szerint normális az ilyen is, tinikorban. Szóval lehet kimarad a hónapban.


Két nap késés nem a világ vége, az a véres valami is lehet a jele hogy hamarosan, a napokban megjön rendesen.

Az is lehet hogy felfáztál, ezért késik.


Szinte kizártnak tartom a terhességet ha védekeztek, ettől függetlenül ha a héten nem jön meg, azért csinálj egy terhességi tesztet, a rossmannban kapható facelle teljesen megfelel a célra és csak 3-400 ft.


Szerintem csak késik, mégpedig azért mert parázol és még a pasid is ráparáztat.


Fog.tablettán nem gondolkoztatok?

2019. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Először is nagyon szépen köszönöm a válaszodat.

Mivel már 4.es korom óta megvan(most leszek 10.es) kétlem hogy kimaradna. Sosem volt még ezzel probléma, ha késett késett, de mióta szexuális életet élek azóta persze para.

Tegnap tartottam egy bulit, elég hideg volt az éjjel lehet felfáztam, mert vékony nadrág volt rajtam. De ezt is kétlem.

Szerintem terhesnek nem vagyok terhes.

Viszont hónap elején valóban 1x kipróbáltuk gumi nélkül. De csak par percre. Azaz előtte nem volt orgazmusa, pisilni biztos volt, és csak utána volt orgazmusa. Amikor már nem bennem volt védekezés nélkül. Remélem hamarosan megjön azért..

2019. júl. 22. 16:50
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Uhh.. az a pár perc gumi nélkül is lehet terhesség!! Előváladék is tartalmaz spermiumot, ami folyamatosan jön az aktus során...
2019. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tablettán gondolkoztunk már persze, de anyunak még nem mondtam, nyilván kell ő is hozzá hogy ilyesmit szedjek. Az ő anyukájával nagyon jó kapcsolatom van, mintha ő lenne az én anyukám. És ajánlotta is hogy azt szedjek. Elmondanám anyának, de szerintem tudja mivel 2napot is szoktunk együtt aludni. De alkalmam még nem volt rá hogy erről beszéljek vele. Váladékolni annyira nem szokott a párom, legalábbis direkt figyeltünk erre. Szívesen várok még válaszokat.
2019. júl. 22. 17:05
 6/17 anonim ***** válasza:
Majd ha betöltötted a 16-ot. Addig az anyukáddal beszéld meg.
2019. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hat koszonom szepen, remelem ma/holnap megfog mar jonni..
2019. júl. 22. 21:00
 8/17 A kérdező kommentje:
Még ma sem jött meg, pedig reggel görcsölt egy picit a hasam is, pattanásaim is előjöttek, bár az nekem mindig van, de most megint feltünően több a gyulladt, és még a plussz két tünet(szelek meg az erős nemivágy nekem mindig), persze a hiszti. Nagyon stresszelek még mindig, folyton nézegetem minden egyes ,,folyás érzésnél”. Remélem már úton van, mert én holnap reggel tényleg tesztet veszek már vagy nem is tudom... :/ Jelenleg forró vízben fürdök(inkább csak nekem kedvező melegbe, másnak már forró) hogy kihozza...
2019. júl. 23. 21:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vegyél egy tesztet, ha negatív lesz legalább megnyugszol hogy nem terhesség és hidd el utána meg fog jönni!
2019. júl. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De egyszerűen rettegetek, lehet én stresszelem túl.. párom szerint lehetetlen hogy teherbe estem volna. Elviekben meg azt érezném.. de komolyan nagyon félek jézusom
2019. júl. 24. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!