Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruálok és tampont használ...

Menstruálok és tampont használok szinte mindig. Ma ment a hasam és enyhe hányingerem van. Lehet köze a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Betétet nem szeretem, higiéniai okokból, egy héten max. 1-2szer használok.
2010. júl. 11. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg elrontottad a gyomrodat, vagy elkaptál valami vírust. a tamponhasználat nem okoz ilyen tüneteket. oka lehet ugyan egy ritka tünetegyüttesnek, de úgy emlékszem, az nem ilyen dolgokkal jár. ha kíváncsi vagy, keress rá a neten: Toxikus Sokk Szindróma.
2010. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, a tampon papírját elolvastam, sok tünet fel volt sorolva, közte ott volt a hasmenés, torokfájás, ilyesmik, de a többi tünet nem jellemző. Reggel palacsintát ettem, lehet az volt túl nehéz a gyomromnak.

Köszönöm a gyors választ!

2010. júl. 11. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy sokat ettél túl gyorsan ilyen melegben. Ez bárkivel előfordulhat! nem lesz semmi baj ;)
2010. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
talán nem kéne tampont használni és akkor nem lennének ilyen panaszaid!!!!
2010. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3. te ne írkálj már fasságot.

Kérdező: nem kell mindenbe rémet látni, lehet egyszerűen valami vírust összeszedtél és az megy ki belőled.

2010. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!