Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történt a combommal?...

Mi történt a combommal? *ilyeszto tartalom*

Figyelt kérdés
A jobb combon belso felen a terdem es a torzom kozott 24 pici voros folt jelent meg. Nem faj, nem viszket. Bar most, hogy belegondolok, kicsit faj. Nem tudom mi lehet, orvoshoz nem merek fordulni, lehet amputalni kell vagy vmi. Lehet a 24nek mint szamnak vmi jelentese asztrologiailag vagy ezoterikusan? Karacsony?

2019. júl. 24. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Jézusom dehogy kell amputálni :) Valószínűleg úgy aludtál, hogy az a rész fedetlen volt, ezért vagy hangyák vagy szúnyogok megcsíptek. Pók is lehet a tettes.


Engem egyszer egy jó nagy csoport szárnyas hangya ébresztett. Még most is kirazott a hideg.


A 24nek semmi jelentősége.

2019. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Neked a fejedet kéne amputálni. Valószínűleg valami kiütés, vagy összecsípkodott valami bogár.
2019. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Mért, ha nem fordulsz orvoshoz, akkor nem kell amputálni?

Engem az ijeszt meg, hogy az ijeszt-et ly-nal írtad.

2019. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Alakzatban jelentek meg a foltok, vagy csak úgy összevissza?
2019. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azért megmutatnám egy dokinak.
2019. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Mi történt a nyelvtanoktatással ? Ilyesztő hejesírás.
2019. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Azért az jelent valamit, hogy a hülye kérdéseket jellemzően ordenáré helyesírási hibákkal teszik fel.
2019. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szép szavakat, már kezdenek eltűnni, az aurafotóm pedig már készül, szval no worries, tulelem❤
2019. júl. 26. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!