Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Már több, mint egy hónapja...

Már több, mint egy hónapja nem gyógyul be ez a seb, és minden nagyvécézés után vérzik egy kicsit. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Mindig is kemény székletem volt. De múlt hónapban annyira, hogy eléggé vérzett is. Anyum megvizsgálta (Tudom, ez furán hangzott..) és két kis "barázda" közül jön a vér. Azóta szinte minden nagydolognál véres a papír. Kenegetem Bepanthennel, az ideiglenesen enyhíti a fájdalmat. Anyunak már nem merem elmondani.

2019. júl. 25. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el kellene menned egy orvoshoz. Biztos hogy nincs nagy baj, belőlem egy kisebb belső repedés miatt ömlött a vér... :/ De tudna felírni kúpot, megvizsgálna rendesen.

Nekem anno Benzocainos kúpot írt fel, és azt mondta, hogy Neogranormont vagy Sudocremet kenjek rá, és úgy helyezzem fel. Szóval a Bepanthen lehet, hogy nem is a legjobb, mert a Neogranormon inkább hámosító, vagy valami ilyesmi. Esetleg gyógyszertárban kérj vény nélküli kúpot. És akkor is kenegesd rendszeresen a feneked (belül is), ha már meggyógyultál. Így mindig regenerálva és puhítva lesz a járat (😁) és nem fog kirepedni nehezebb székeléskor.

2019. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor orvos lesz..
2019. júl. 25. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Bepanthen erre nem jó.

Vegyél Reparon krémet, reggel-este tisztálkodás után kend be. Pár nap alatt helyrehoz.

2019. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!