Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Talán az agyam nem fogta fel...

Talán az agyam nem fogta fel mi történik vagy túl gyorsan történt a baleset?

Figyelt kérdés
Nem rég volt egy autó balesetünk a barátommal, anyós ülésen ültem és oda csapodott be egy autó pont az ajtómhoz, arra emlékszem hogy látom hogy jön (a balesetet nem lehetett elkerülni mert túl gyorsan jött a másik autó) és a becsapódástól egészen az autónk megállásáig minden kiesett elvileg még körbe is pördült az autónk de az sincs meg nekem. Arra emlékszem hogy éreztem egy bazinagy lökést oldaról majd látom hogy a táskám repül az útra és ennyi, mikor megálltunk azonnal kiszálltam a kocsiból , szerencse megúsztam kisebb sérülésekkel de a fejemet nem érte ütés nem értem miért nem emlékszem rá teljessen :( a barátom mindenre emlékszik ő vezetett. 20/L

2019. júl. 26. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, az agy az ilyen megrázó eseményeket automatikusan törli a legtöbb esetben.
2019. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy tudom, hogy az agy emlékszik, csak nem engedi előhívni ezt az emléket. Lehet, hogy később majd előjön, beugrik, vagy álmodni fogsz róla.
2019. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az normális, hogy most nem emlékszel rá, de idövel elöjöhet a kiesett emlék újra. HA pl valami hasonló helyzetbe kerülsz: nem újabb baleset, hanem kb olyan stílusban közeledik egy másik autó vagy ugyanolyan színü a másik, vagy egyéb részlet egyezik, akkor sokszor hirtelen beugrik a kiesett rész.
2019. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
SOKK!
2019. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2019. júl. 26. 20:55
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez fura. Arra emlékszel, hogy jön az autó, nagy ütközés, utána nem emlékszel az autó megállására/megpördülésére, de arra már megint igen, hogy kiszállsz az autóból. Ez nem sokk, hanem egyszerűen csak nem emlékszel rá, ez szerintem nem egyenlő azzal, amikor kiesik egy baleset kapcsán maga az eset. Mindenesetre ezzel semmi tennivaló nincs.
2019. aug. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!