Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Létezik olyan műtét ami...

Létezik olyan műtét ami megoldja a problémámat?

Figyelt kérdés

Régebben soha semmi gondom nem volt a vízben úgy hagytam bárhol bármilyen mélyen bármekkora hullámokban be tudtam zárni úgy az orromat illetve tudtam az orromban egy olyan "nyomást" vagy nem tudom minek nevezzem "kivitelezni" aminek a hatására nem folyt egy csepp víz sem az orromba.

Mindez az orrtörésem óta megszünt egyszerűen a legkisebb vízcsepp is (mintha mágnes lenne az orromban) folyik bele sehogy nem tudom kivédekezni.Próbálom ugyanazt a "nyomást képezni" az (arcüregemben az orromban) amit korábban de valamiért már nem sikerül. Időközben már volt egy orrsövényferdülés műtétem is azt hittem ez majd helyrehozza de ennek hatására sem lett jobb. Mi lehet a gond? Létezik valami megoldás hogy minden olyan legyen mint régen volt?



#Orrtörés.Műtét?
2019. aug. 5. 17:18
 1/3 A kérdező kommentje:
"úgy hagytam"=úszhattam
2019. aug. 5. 17:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván létezik, de utána nem fogsz tudni az orrodon levegőt venni. Ezért nem is csinálja senki.
2019. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem létezik ilyen műtét.
2019. aug. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!