Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Spontán lábujjdagadás?

Spontán lábujjdagadás?

Figyelt kérdés

Egyik percről a másikra, mindenféle történés nélkül a "gyűrűslábujjam" bedagadt, nem tudom behajtani, ha megpróbálom mégis, akkor olyan mintha a csontomba hasogatna a fájdalom.

Megnéztem, de nincs rajta sehol semmi külsérelmi nyom, még egy csípésnyom se, hogy mondjuk megcsípte volna valami. A másik lábamon való lábujjhoz képest 1,5-2x akkora, ráállni sem tudok.

Nem tudjátok mitől lehet?

Vagy mit tudnék vele csinálni?

A sürgősségire ezzel nem feltétlenül mennék be, hogy ott üljek 6 órát, de minden nap kocsival járok dolgozni és a pedált sem tudnám lenyomni.



2019. aug. 11. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt dagadt be ennyire?
2019. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a kezemen volt hasonló, hogy egy bizonyos fájdalomcsillapító válthatta ki, bedagadt, viszketett úgy feszült már az ujjam, később elmúlt.

Talán valami érzékenység, allergia, ha egyébként nem sérült, vagy nem szúrás csípés okozta gyulladás.

2019. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Legfeljebb 1 óra volt amíg ilyen állapotba került.

Tegnap vettem be Cataflamot legutoljára, migrénre, de már többször is vettem be, sose volt még ilyen.

Be tud ott csípődni valami? Én arra gondoltam még, hátha ki tudom mozgatni.

2019. aug. 11. 15:49
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Létezik fáradásos törés is, ezt csak röntgen mondja meg, ahhoz meg doki kell,nem kell ehhez, hogy trauma érje.

Persze lehet más is, bár gyógyszer miatt nem lokalizálódna egy lábujjra.

2019. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!