Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Darabosan eltört a lábam,...

Darabosan eltört a lábam, fekvőgipsz. Levették. A törésekben érdemi callusképződés még nem látható. Bokáját tornáztassa, további hat hétig ne terhelje, majd fokozatos terhelés kezdhető, gyógytornász segítségével?

Figyelt kérdés
Ha jól értem, a callusképződés, azaz sebheg nem keletkezett, ami azt jelenti, hogy nem gyógyult még. A műtött lábam gipsz nélkül van, és kezelés nélkül is, mert nem találok gyóygtornászt, aki házhoz jön. Úgy tudom, 14 hét kímélés egy végtagnál , már nagyon sok???

2019. aug. 13. 20:48
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem forrt össze még rendesen valóban ez van leírva.

Gipszet végülis levehetik, de általában rögzítőt szoktak ajánlani, ilyen esetben még most kizártnak tartom, hogy gyógytornáztatná valaki is.

Egyébként meg kb. 10 gyógytornászt tudnék kapásból, aki házhoz kimegy, csak drága.

2019. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már találtam gyóygtornászt, és azóta láthatóan sokat javult a lábam állapota... Hetente egyszer jön, és én naponta kétszer csinálom az előírt gyakorlatokat.
2019. aug. 19. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!