Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SOS! Hogyan tudnám eltűntetni...

SOS! Hogyan tudnám eltűntetni 2 héten belül?

Figyelt kérdés
Ma feldagadt a szemem, valószínűleg be is fog lilulni, el fog múlni két héten belül? Vagy mit csináljak vele? Nem akarom, hogy megtudják, hogy vertek itthon, mert ugye hamarosan iskola, és így is mindenki pletykál.. Vagy ha esetleg nem múlik el, kellene valami kamu sztori, hogy hogyan történt, ha esetleg valaki segítene, megköszönném.
2019. aug. 15. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
megvertek? sétálj el szépen a rendőrségre és tegyél feljelentést, nem neked kell szégyenkezni azért mert állatok a szüleid!
2019. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elmúlik addigra bőven.
2019. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Annyira súlyos nem volt, hogy rendőrségre legyen szükségem. De itt nem ez a lényeg.
2019. aug. 15. 18:29
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Köszi!
2019. aug. 15. 18:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

légy szíves, ne mentegesd azt, aki ver!

ha úgy megvernek, hogy feldagad a szemed és belilul, akkor az nem egy kis pofon volt. Légy vele tisztában, hogy nem normális, hogy vernek.

Amúgy is jobb lenne megnézetned a szemedet egy orvossal, a szemüreg körüli csontok elég törékenyek.

2019. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem fáj, meg semmi, csak be van dagadva. Nem biztos még, hogy belilul, csak van rá esély. Eltörni biztos nem tört el semmi.
2019. aug. 15. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jegeld vagy hideg vizes ruhával borogasd. És igen, nem normális ha megvertek.
2019. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Legalább annyit ígérj meg, hogy beszélsz egy tanároddal erről, akiben megbízol! És csinálj a sérülésről képet és vezess naplót arról, hogy mikor bántottak és hogy.

Jól fog az jönni később, amikor egyre több verést kapsz és elmész végre a rendőrségre.

2019. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7 Ez alap, hogy borogatom. Köszi! Csak azért tettem fel a kérdést, mert nem tudom, hogy ennyitől elmúlik-e, vagy van még valami, amit tudok tenni.


A hangsúly meg nem az ütésen van, hanem, hogy hogyan tudom a nyomát eltűntetni, ezt kérdeztem. De azért köszi mindenkinek!

2019. aug. 15. 19:14
 10/11 anonim ***** válasza:

És szeptember 1-től majd 9 hónapig biztos nem vernek egyszer sem?

Ez nem megoldás!

2019. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!