Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1 hónapja eltörtem 2 helyen a...

1 hónapja eltörtem 2 helyen a sípcsontomat valaki tud tippeket adni?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja leestem a tetőnkről amikor segítettem apámnak az építésében és mindkét lábam eltört.A bal lábam tört el a sípcsont 2 helyen a jobban pedig "csak" a lábfej.Most a bal lábam nyakig gipszben van és lesz is még 1és fél hónapig.

Valaki tudna segíteni tippekkel hogy tudnám lefoglalni magam vagy hogy hogy enyhítsem a fájdalmat?

Esetleg Valakinek volt már hasonló "remek" élménye??



2019. aug. 16. 13:42
 1/5 anonim válasza:
Nézz filmet, sorozatot vagy olvass esetleg hívd át a barátaidat. Próbálj meg ne az eltört lábadra gondolni. Kitartást :)
2019. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl. tanulj nyelvet, vagy bármit, ami érdekel, amit ülve is lehet.
2019. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitalálhatsz a gyakorira kérdéseket. Tényleg, már a sokadik gipszes kérdés rövid időn belül, ahol mindkét láb eltörik. Ha hihetünk az egyik kérdésednél(?) válaszoló gipszmesternek, 13 év alatt két ilyen esettel találkozott. Mostanában meg mindenki mindkét lábát töri, igazából mindegy, csak komoly legyen és unalmában netezve megtalálja a gyakorit és jön kérdezni. Mondom én, hogy gyanús a dolog.
2019. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarlak győzködni de attól h ritka még előfordulhat
2019. aug. 16. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Focizz.


Amúgy viccet félre téve, a barátaiddal próbálj lenni, hívd át őket sörözni, vagy borozni, dumáljatok. A nevetés a legjobb természetes fájdalom csillapító.


Illetve hallottam már arról is, hogy egy kutatás bizonyítja, ha sok pénzt tartasz a kezedben, akkor annak bizonyítottam fájdalom csillapító hatása van.


Tudom hogy nem vagy most vicces kedvedben, mert elégge tragikus ami veled történt, de próbálj ráhangolódni a boldogságra és a hülyülésre.

2019. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!