Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Petevezeték eltávolítás...

Petevezeték eltávolítás "hasfelnyitós" műtéttel, ezután miket szabad, szexuálisan mit érint?

Figyelt kérdés
Felnyitották alul a hasam, mint császármetszésnél, de ugye se a méhet, se a hüvelyt nem bántották. Nem is fáj más, csak a seb húzódása. Szerintetek mennyi idővel a műtét után lehet orgazmusom? Az óvatos szex mennyiben érint engem rosszul a műtét miatt? Légyszi ne oltogassatok, inkább akinek van tapasztalata, az írja meg. Méhenkívüli terhes voltam. Már 1 hónapja nem voltunk együtt sehogy. Most pedig elájulok már attól, ha ránézek … Ugye a méhösszehúzódások nem érinthetnek sehogy, de a hasi vágás sérülhet, ha csak pettingelünk és nincs szex? 10 napja műtöttek.

2019. aug. 17. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg varj vele egy kicsit


Jobbulast :)

2019. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Üdvözlet Hasfelmetsző Jack-nek!
2019. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is üdvözlöm, főleg, hogy elvileg laparoszkóppal is csinálják máshol ...
2019. aug. 17. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:

10 napja műtöttek. Ember, nekem amikor a lábamat!!! műtötték eszembe nem jutott a szex, több mint egy hónapig. Örültem, hogy lyuk van a seggemen, újra kellett tanulnom járni, te meg egy ilyen műtét után már "viszketsz". Miért nem értétek ki magatokat a műtét előtt?

Ezzel én még tuti, hogy várnék, de ez én vagyok. Jobbulást!

2019. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudod miért nem éltük ki magunkat? Mert előző terhességem 14. hétben elhalt. Most is babát vártam, gondoltuk nem bojgatjuk a dolgokat. Bementem egy uh-ra és kiderült, hogy él bennem a 2 hónapos baba, akit ki kell venni, mert rossz helyen van. Tehát megint nincs baba, és ugrott a petevezetékem is. Itthon van velem, mert kért 2 hét szabadságot, s közben hol sírunk, hol bújunk. Lehet lelkileg vagyok szarabbul, mint testileg, de szükségem van rá ezt érzem. Csak tudod félek! Mert felvágtak kb. 15 centi hosszan. A szexel nem is próbálkoznék, igazából az orgazmus, hogy ha simogat, és eljutok odáig csókolózás közben, attól tartok fájni fog. Van két gyermekünk, de nagyon szeretnénk nagy családot, ennyi csalódás után, viszont azt érezzük, hogy nem fog menni. Ennyi érzelem válthat ki belőlem ilyet talán, de persze az örök szerelem is, amit iránta érzek 15 éve. Kérlek ne bánts! Tapasztalatokat szerettem volna csak.
2019. aug. 19. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!