Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leszaladt a kézfejemen a...

Leszaladt a kézfejemen a köröm, mennyi idő múlva lesz használható?

Figyelt kérdés

Elég szerencsétlen módon letéptem a körmömet a jobb mutatóujjamról. Egyenlőre még tartja egy kis rész a körmöm, de a háromnegyedét letéptem,kb egy hete. Most megyek majd vissza az orvoshoz kedden. Valaki akivel történt hasonló dolog, leírná, mikorra lesz már használható az ujjam, úgy, hogy azzal fogni is tudja /rajzolni/írni. Szeptemberben kezdődik az iskola és addigra jó volna már írni tuni. Egyenlőre a legkisebb megeröltetéstől is nagyon fáj.Semmit nem tudok csinálni.

Mire visszanő az mennyi idő?



2019. aug. 17. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer azért esett le a körmöm(középső ujjamról), mert rázártam az ajtót. Az szép lassan(1-2 hónap) levállott, aztán megint csak lassan visszanőtt. A levállást jobban figyelgettem, de ha jol emlékszem kb egy honapba telt mire elkezdett körömnek nevezhető dolog szilárdulni a helyén. Nekem csak addig fájt, amúgy az incidens után, míg megvolt a köröm. Aztán már nem fáj.
2019. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy soha nem nő vissza. Ez ilyen sajnos
2019. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!