Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » MR felvételeket készítettek...

MR felvételeket készítettek vagy 18 éve, kérdés miket mutat a DVD-n tárolt kép?

Figyelt kérdés

Volt egy súlyos közúti balsetem, de akkor csak koponya és egyéb felvételek készültek, semmi extra. Felgyógyultam, azt hittem.

Rá 4 évre hirtelen átment egy nagyon rapid folyamatba, ami szédüléssel elképesztő ellipszis alakú forgó mozgással a szemem előtt, lezuhantam épp diplomaosztáskor a székről.

Mindent elkövettek, akkor még Fehérváron nem volt, MR-t készítettek, és magammal kell vinnem ahhoz akihez kell, amikor netán bajom lenne. De mi? Nem értek a RTG. felvételekhez, ezek készültek: [link]


Ha ez nem jön be, kérem írjon aki ért hozzá, és meg fogom adni a mailem priviben. Nálam nem jön be a 3 db kép, DVD-ről fotómasinára, majd mailemre küldtem, azon mutat mindent.



#baleset #beteg #ciszta #CT #RTG. Vizsgálat nincs kontraszt anyag / Sed sine studio / #Post Commotios Syndroma #kmn. or central. betegség #közúti biciklivel #főúton #commotio
2019. aug. 26. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Az orvosok tudják, hogy mit kell nézni rajta. De egy 18 évvel ezelőtti állapotra nem biztos, hogy kíváncsi, ha baj van új felvételt fognak készíteni az aktuális állapotról. De azért vidd magaddal és add oda az orvosnak.
2019. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most komolyan belinkelted a saját gmailed? Ugye nem gondolod, hogy azt rajtad kívül bárki meg tudja nyitni?....
2019. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!