Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tapasztalatok servvel? Mire...

Tapasztalatok servvel? Mire szamithatok? Nektek mit mondott az orvos? Tovabbiak lent

Figyelt kérdés
No letemre olyan gyarban dolgozok ahol sokszor 40-50kg-s femeket, vasakat kell emelnem. Hivatalosan szabaly ellenes, de ember hiány van. Eddig ez nem jelentett problemat. Viszont elozo heten szerdan egyhuzamban 200db-os 50kg-s femeket kellett lancrol leszednem es elcsomagolni oket. A problema ott kezdődött hogy másnapra nem tudtam megmozdulni annyira fajt a hatam. Igy penteken elmentem orvoshoz, a derekamnal van egy nagy csomo. Kaptam egy 10 perces fizioterápiat es egy injekciót a csomoba. Meg nagyon eros fájdalomcsillapitot. De a doki nem mondott semmit utana csak h jobbulást. Azota ez a csomo bekemenyedett, es akkor faj ha hozzaerek. Most mire szamitsak? Ez magától helyre jön vagy vissza kellene mennem vele? Elore is köszönöm a válaszokat. 25\l
2019. szept. 1. 13:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Hozzateszem azt sem mondta a doki hogy ez serv-e, vagy nem. Németországban élek.
2019. szept. 1. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!