Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ínhüvely gyulladás mindkét...

Ínhüvely gyulladás mindkét kézben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Láttam sok kérdést de már mindegyik elég néma. Úgy néz ki hétfőn gipszelik mindkét kezem... javaslatok a lehető legnagyobb önállósághoz jól jönnének. Köszi

2019. szept. 6. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A kőműves serpenyőtől ment a jobb kezem tönkre. Első alkalommal be akarták gipszelni, de a testemben máshol is éreztem ilyen fájdalmakat, ezért nem engedtem. 20 évvel később kimelegítettem infralámpával, és azóta semmi baja.

Az infrázás alatt eleinte mérhetetlen fájdalom volt. De harmadik, negyedik alkalom után már csökkent a fájdalom, és úgy rémlik, hogy tiz-tizekét nappal később már tudtam vele dolgozni. Ez már nagyon régen volt, és azóta sem tért vissza.

2019. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos engem tényleg gipszeltek.
2019. szept. 9. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Könyékig vagy vállig? Hogy boldogulsz?
2019. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A jobb kezem vállig, a bal könyékig. A jobb kezemen valamennyire szabadon vannak az ujjaim, így tudok legalább pötyögni. Amúgy sajnos minden segítséggel megy.
2019. szept. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!