Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet bárkinek is súlyos...

Lehet bárkinek is súlyos baja? Esetleg füstmérgezése?

Figyelt kérdés
Röviden: sültkrumplit akartunk csinálni, de ameddig én az emeleten játszottam az öcsémmel, addig az anyu kint beszélgetett a kerítésnél és mindketten elfelejtettük, hogy az olajat a tűzön hagytuk. Az égett olaj szagra figyeltem fel (amit mostanáig érzek), lementem és pont akkor gyulladt ki az olaj. Odafutottam elhúztam a közeléből a fakanalakat, lekapcsoltam a sütőt, szoltam a szüleimnek és kinyitottam a konyha ablakot. Felfutottam az öcsémért, és az apuék csak akkor értek be. Kb. 2 perc alatt eloltották, én meg közben kinyitottam az ablakokat és elindítottam a ventilátorokat, hogy gyorsabban kiszálljon a füst. Aztán kimentünk én meg köhögtem és kormot töröltem az orromból. Azóta a füst kiment a házból, csak az olaj szag maradt bennt. És mindenki azt mondja, hogy jól van. Nekem kezdett el irtózatosan folyni az orrom és viszketni, vörösödni a szemem (meg picit könnyezni). Meg irritálja valami a torkomat,ezért folyton vizet iszok. Ennyi. Lehet bármi bajom? Vagy valakinek úgy, hogy nincs tünete?

2019. szept. 8. 20:15
 1/2 A kérdező kommentje:
A gáztűzhelyet kapcsoltam le, nem a sütőt. 😅
2019. szept. 8. 20:19
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől senkinek semmi baja nem lesz
2019. szept. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!