Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vérömleny műtét mit kell róla...

Vérömleny műtét mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés

A nyáron sajnos volt egy nagyon durva lovas balesetem ami miatt kórházba is kellett lennem 3 napig... ez a baleset egy hónapja volt és szerencsére minden sérülésem rendbe jött. Egyet kivéve a combomon keletkezett egy vérömleny az ütődés miatt, amihez sokáig nem nyúltak mert úgy gondolták hogy lejjebb ment. Az elmúlt hetekben leszívták de sajnos újratöltődött. Nem olyan nagy duuzanat először 80 ml utána 50 ml szívtak le...

a legutóbbi leszívásnál a doki azt mondta hogy ha jövő hétre megint újratöltődik akkor bizony meg kell műteni... elmondta hogy.... De én bíztam benne hogy erre nem kerül sor ezért nem kérdeztem rá a részletekre... De sajnos most úgy néz ki hogy meg kell műteni... Ez milyen műtét lenne? Ambuláns műtét? Hogy utána már egyből kiengednek vagy min. 1 hétig bent kell maradnom? Valamint altatásos vagy csak helyi/gerinc érzéstelenítőt kapok... Azért kérdezem hogy felkészüljek lelkileg mert szerdán megyek vissza a kórházba és ott dől el....


Tudom az orvostól meg kellett volna kérdeznem, de hitben láttam a dolgokat és reménykedtem hogy erre nem kerül sor... Szóval most nagyon izgulok😕


19\L nem mintha sokat számítana😅😅



2019. szept. 21. 13:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!