Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Végbél probléma?

Végbél probléma?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja egyik székelés alkalmával a székletem annyira kemény volt, hogy felsértette a végbélnyílásom. Kenegettem bepanthennel, neogranormonnal, viszont a folyamatos, napi szintű székelés miatt nem tud begyógyulni a kis repedés.

Orvoshoz nem szándékoztam menni ilyen "banális" problémával, hiszen gondolom nem én vagyok az első, akivel ez megtörtént. Mit ajánlotok, mivel kenegessem?

Székelés után ugye vérzik picit, mert felsérti ismét, hiába iszom sok folyadékot.



2019. szept. 26. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan kell venni, gondolom nem akarsz idő előtt elhalálozni vérmérgezés miatt..

Menj orvoshoz

2019. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vérmérgezés? Akkor egy sima aranyér és vérmérgezést okozna...
2019. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre kiváló a gyorgytea aranyérkréme.
2019. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és a székelés után ne töröld papírral, hanem zuhannyal mosd le, kezeld le jófajta árnika krémmel és a végbélnyílásra tegyél valami vattát, ami elszívja a nedvességet. Így nagyon gyorsan gyógyul.
2019. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az aranyér is okozhat vérmérgezést
2019. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És hogyan lehet ezt kikerülni? Rengeteg embernek van aranyere.
2019. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem minden aranyér vérzik, először csak begyullad. Ha kifakad, akkor kezdődik a gebasz.
2019. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!