Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltöthetett? Tapasztalatok?

Eltöthetett? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nem történt semmilyen balesetem,nem ütöttem meg magam,valahogy fogalmam sincs miért egyik este elkezdett fájni a hüvelykujjam, meg a hozzá tartozó párna a tenyerén és végig fut a hüvelykujjamból a fájdalom a csuklóm oldaláig. Ha be van fáslival kötve akkor egész tűrhető,alig érzek fájdalmat,de ha leveszem róla, vagy akár a telefonom megemelem vele,belenyilal a fájdalom. Bedagadva nincs, semmilyen külső sérülés nem látszik rajta. Izomlazító krém semmit sem ér,először azt gondoltam izomhúzódás...

A mutató ujjam viszont be van dagadva kissé mellette,nem megy rá a gyűrű ami egyébként máskor felmegy gond nélkül, de szemmel nem látható hogy be lenne dagadva, ráadásul a kezemben semmi erő sincs mert fáj ahol fentebb írtam ha emelek vele vagy meg kell tartani valamit...Dokihoz csak jövő héten tudok menni sajnos.

Három napja fáslival kötöm be és hideggel borogatom.



2019. okt. 9. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem törés. Ez inkább gyulladásnak tűnik, javasolt hogy mutasd meg orvosnak.
2019. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ínhűvely gyulladás. Nagyon fájdalmas. Menj orvoshoz,ír fel kenőcsöt, gyógyszert, és pár nap alatt meg gyógyul.
2019. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig míg orvoshoz mész,próbáld meg vény nélkül ezeket valamelyikét: apranax dolo,ketodex, ezek gyulladás gátló,fájdalom cs.gyógyszerek. próbálj meg kenőcsöt is:apranax,dolgit,diclac,fastum gél.
2019. okt. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Remélem gyorsan jobban lesz mert tényleg valami iszonyat fájdalmas
2019. okt. 10. 00:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Inhüvelygyulladás, vagy kéztő alagút szindróma is lehet, menj el a háziorvoshoz, vagy ő felír rá valamit, vagy ad beutalót reumára.
2019. okt. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!