Ez mi a karomon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nem csípés, kb 1 hete nagyon pici formában, de hasonlóan piros volt. Ma picit megfogtam, mellete a bőrt kicsit meghúztam és akkor elment belőle a vér és a vissza változott bőrszínűvé. Ezt követően hírtelen pár perc múlva duplájára nőtt.


A mostani formájáról készítettem a képet.


Nem fáj, de valamit picit érzek ott és nem tapintásra, hanem úgy általánosságban abban a pontban hogy van valami.



2019. okt. 9. 22:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Máshol nincs ilyen, csak a karom hajlatán kívűl ahol striák vannak, mert régen gyerekkoromban gyorsan elhíztam, majd lefogytam.
2019. okt. 9. 22:52
 2/3 A kérdező kommentje:

Senki sem válaszolt, de azóta lezáradt és leesett. Most csak egy sötét var van ott.


Mindenesetre továbbra is érdekel, hogy mi lehetett. Igaz már nincs praktikus értéke, csak kíváncsiság

2019. okt. 15. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki mint egy csípés. De egy bőrgyógyász talán meg tudta volna mondani hogy mi az.
2019. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!