Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Daganat, rák lehet?

Daganat, rák lehet?

Figyelt kérdés
Két hónapja beütöttem a lábam sipcsont belső részén, 1 hétig zöld lila volt, aztán elmúlt és megint ugyanígy kijött és nem emlekszem hogy beütöttem volna. Viszont érzek ott egy kis dudort ha tapintom, és másnapra megint lila lesz ha nyomogatom. Mi lehet ez? Valakinek volt már ilyen?

2019. okt. 11. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Úristen, te tisztában vagy egyáltalán, hogy mi az, hogy daganat? Mert szerintem f..ngod sincs.


Szerintem csak van egy kis zúzódásod, egy pukli, de semmi köze az általad említett betegséghez. Jobb lenne, ha tájékozódnál, mert a tudatlanságod az felháborító.

2019. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 honapja ott van, félek hogy komoly a baj, nem kellett volna elmulnia?
2019. okt. 11. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Akkor menj el orvoshoz, aki majd felír valamilyen kenőcsöt, ami el tudja ezt mulasztani.
2019. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

# 1/ nem. ez a stílus a felháboritó.

fel mert tenni egy egyszerű kérdést amire nem tudja a választ , de jön a frusztrált gyakoris észlény és kötekedik.

Ez nem amolyan végső megoldás fórum, amire csak akkor írhatsz ha nem találsz máshol választ...

2019. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

#4


Legalább előbb használja a Google keresőt, és tájékozódjon arról a betegségről, amit ide kiír, mert hamarabb rájönne, hogy butaságot akarna kérdezni és akkor nem tűnne ő maga butának.


Tudod, van az a mondás, hogy előbb gondolkodj és utána cselekedj!

2019. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg ha nem nyomogatnád állandóan, lenne esélye begyógyulni..
2019. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és ha buta akkor mi van? nemcsak okos emberek kérdezhetnek itt tudtommal.
2019. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!