Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Anyajegy sérülés után megválto...

Anyajegy sérülés után megváltozik?

Figyelt kérdés

Körülbelül 10 éve belekarmolt a hasamon lévő anyajegyembe egy cica. Előtte normális színű volt. A karmolás után bebarnásodott, befeketedett... és azóta is ilyen. Voltam azóta többször bőrgyógyásznál, sosem mondtak rá semmit, igaz, nem is hívtam fel az orvos figyelmét, hogy megsérült, és azóta változott. Azt nem vettem észre, hogy azota folyamatosan változna, csak hogy a karmolás után besötétedett. Novemberre kaptam bőrgyógyászahoz időpontot. Addig, ha valakinek volt hasonló, hogy karmolás vagy bármi ilyesmi után megváltozott az anyajegye, leírná?

Előre is köszönöm.

Itt egy kép jelen állapotáról: [link]



2019. okt. 11. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy bármi baja van, 10 év alatt már elvitt volna, és a képen is normálisnak tűnik. Ha rosszindulatú lett volna, akkor már óriásira nőtt volna ennyi idő alatt.

Addig is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellata..

2019. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A belinkelt kérdés nagyon jó, magamra ismertem benne :)))
2019. okt. 11. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!