Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek mi lehet a baj?...

Szerintetek mi lehet a baj? Menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés

Beütöttem a könyököm felkaros részét két napja, azóta fáj a könyököm

és végig egészen a tenyeremig,az alkarom egy csíkban, a tenyerem viszont szinte az egész,főleg amikor nem csinálok vele semmit, de ha erőltemtem akkor is. Néha mintha zsibbadna is,vagy ilyen meleg érzetem van.

20/L



2019. okt. 14. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Értelmesebb lett volna már kapásból elmenni orvoshoz, mert ha letört a könyöködnél az a kis csontvég, amire az izmok tapadnak, akkor legrosszabb esetben lebénul a karod.

A helyedben még ma, de legkésöbb holnap elmennék.

2019. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Törés nyomát én nem láttam,nem volt belilulva, csak piros volt egy kis ideig,de az még aznap elmúlt, és nem is akkora a fájdalom,hogy megpusztulok.
2019. okt. 14. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azon a helyen egy idegszál fut nagyon közel a bőrhöz, valószínűleg azt sértetted meg.

Nagyon gyakori, hogy a könyök beverésekor ezt az ideget megüti az ember, és zsibbadni kezd tőle a keze. Az nem egészen normális, hogy két nap után még mindig fáj.

2019. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a bizonyos csücsök letörése nem lilul be és nem fáj annyira, hogy ne lehetne kibírni, viszont tényleg komoly gond lehet belöle.

Szerintem az egészséged meg a kezed megér annyit, hogy megnézeted.

2019. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Házi orvoshoz menjek vele,és ő majd tovább írányít?
2019. okt. 14. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. A legtöbb szakrendelésre úgyis beutaló kell.
2019. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De törésgyanúval sebészetre is mehetsz direktben az SZTK-ban, oda nem kell beutaló, és rögtön megcsináltatják a röntgent és ki is értékelik. Talán érdemesebb ott kezdeni, és csak utána a háziorvoshoz, ha nem találtak törést.
2019. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!