Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elvagtam mozgató inakat az...

Csehi13 kérdése:

Elvagtam mozgató inakat az ujjamban, mutve volt, de még nem mozog, normális ez?

Figyelt kérdés
Sikeresen elvagtam mozgató inakat az ujjamban, műtét volt és 38 napig gipsz. Nem tudom hogy ez teljesen normális e a gipsz levetele után 1 héttel, de egyenlőre semennyire se akar megmozdulni. Akinek volt már hasonló esete, nála is ilyen volt?

2019. okt. 24. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de szerintem normális. Nagyon sokáig nem lesz még jó, tökéletes valószínűleg sosem. De mi lenne, ha megkérdezném az orvosodat? Felhívod telefonon és meg is van a válasz 🙂
2019. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de szerintem normális. Nagyon sokáig nem lesz még jó, tökéletes valószínűleg sosem. De mi lenne, ha megkérdeznéd az orvosodat? Felhívod telefonon és meg is van a válasz 🙂
2019. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi kétszer elküldte 😂
2019. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Telepíteni kell ismét az új hardver szoftverét,mert nem látja az eszközkezelő.
2019. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irass fel gyógytornát. A gyógytornászok megtudják mondani, meg sokszor képesek csodát tenni. Ha nem írják fel keress meg magánban gyógytornászt.
2019. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!