Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valószínű elaludtam nagyon...

Valószínű elaludtam nagyon csúnyán a vállam. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Valószínű elaludtam nagyon csúnyán a vállam. (nem emlékszem hogy meghuztam volna vagy be ütöttem volna)

Napok óta rettenetesen fáj, de csak akkor ha elfekszem.

Meloxan gyógyszert anno anyának írtak fel, abból este beveszek egyet akkor eltudok aludni. De hajnalban már megint elviselhetetlenul fáj.

Sportkrémmel masszírozzuk de az sem nagyon használ.

Cataflam sem.

Dokihoz nem szeretnék menni.

Valami házi praktika? Vagy tényleg muszáj lesz a doki?


2019. nov. 3. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mész orvoshoz?
2019. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg miért nem mész orvoshoz? Ha nem iratsz fel valamit erre, akkor majd a lányod mit fog beszedni hasonló esetben?
2019. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is orvoshoz kellene menned, nem csak azért hogy neked megfelelő, hatásos gyógyszert írjon fel, hanem azért is mert más probléma is állhat a háttérben. Pl.gerincbetegség stb.
2019. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is napok óta fáj váll a nyakam, vállam, nyak és válltornára ideiglenesen jobb, de nekem sem múlik 1 hete, én zöld lóbalzsammal kenegetem, masszírozom, de nem sokat ér. Gondolom a hideg, esős idő nem tesz jót az ízületeknek.
2019. nov. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!