Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen szövődményei lehetnek...

Milyen szövődményei lehetnek a serdülőkori csontosodási zavarnak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben mentünk el ortopédushoz mert terhelésre nagyon fájt a sarokcsontom. Az orvos az ultrahang és a vizsgálat alapján azt mondta, hogy ez csontosodási zavar miatt van. Másfél hónapig se nem edzettem se nem tesiztem és egész jól gyógyult. Másfél hónap után úgy döntöttem, hogy fokozatosan visszaszokok a sportoláshoz és elkezdtem tesizni (persze szoltam a tesitanarnak aki mindig rakerdez a feladatnal hogy meg tudom e csinalni es ha olyan akkor addig kiallok). A szunetben vettem eszre, hogy a sarkam mar nem faj viszont neha fajnak a terdeim. Nos, ez elkezdett eldurvulni. Hetvegen mar ott tartottam, hogy lehajolok, felegyenesedem es utana fel oraig bicegek mert ugy faj a terdem. Ez ma meg rosszabb volt. Ha nem mulik el mindenkeppen megyek vissza konrollra viszont megkerdeznem, hogy ez lehet szovodmeny, vagy valami teljesen mas?

2019. nov. 4. 21:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!