Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma estem egy elég nagyot. A...

Ma estem egy elég nagyot. A könyoköm mostanra bedagadt, és nem tudom letenni, mert fáj. Kinyujtani es behajlitani sem annyira jó, és mintha lenne egy kis “szünet” a csontban, ami a másik könyökömnél nincs. Szerintetek sanszos, hogy eltört?

Figyelt kérdés

Konkrétan lecsusztam egy fél lépcsősort. A gerincem jól van, mert volt rajtam hatizsak.

Ha nem megyek dolgozni nem kapok fizut, mert oraberben vagyok, és nincs szabi sem (vendeglatas), igy otszor meggondolom, hogy elmenjek-e orvoshoz mondjuk munka helyett. Még soha nem volt ilyem bajom, szoval nem tudom, hogy ez tényleg törés lehet-e, vagy jobban leszek.


2019. nov. 10. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És mi köze ennek az orvoshoz? Most elballagsz az orvoshoz, megnézi. Ha el van törve úgyse tudsz vele dolgozni.Hameg nincs eltörve akkor meg tök mindegy. Főleg ha még használni akarod a kezed érdemes megnézetni. Gondolol nem 0-24h-ban dolgozol.
2019. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz,még ma este!
2019. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá annyira,hogy biztosra mondjam,de a tüneteid alapján elég nagy az esélye a törésnek.


Menj most orvoshoz!(így nem tudsz holnap dolgozni)

2019. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy irtatok.

Nem gondolom, hogy ez sbo-ra való torténés lenne, de ha holnap reggelig nem lesz jobb, elmegyek.

Nyilván nem 0-24ben dolgozom, de holnap reggel mennem

Kéne, és a háziorvos is akkor rendel.

2019. nov. 10. 20:29
 5/11 anonim ***** válasza:
A házi orvos semmit nem tud csinálni egy töréssel, és ez pont az SBO-ra, vagy ha van a közelben akkor a trauma ügyeletre tartozik. Jobb minnél előbb menni, mert ha elmozdult néhány órán belül műteni kell.
2019. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy irtal. Az a baj, hogy abban sem vagyok biztos, hogy eltort, mert soha nem tortent meg velem hasonlo. Emiatt gondoltam csak hogy a haziorvoshoz megyek eloszor. Hogy megkerdezzem, hogy egyaltalan baj van e tenyleg. De lehet nem jo otlet. Igazabol nem tudom....
2019. nov. 10. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a háziorvoshoz menj. Menj be SBO-ra és ott majd elmondják (egy röntgen után valszeg), hogy eltört-e vagy sem. Háziorvos nem tud mit csinálni vele
2019. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Háziorvos is oda küldene. Persze, hogy nem vagy biztos benne hogy el van törve, senki sem lehet az benne röntgen nélkül. De akár el van törve, akár nem, mindenképpen kezelni kell.
2019. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2019. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen voltam, koszi a kérdést. Szerencsére csak egy durvabb zuzódás. Kaptam egy doboz gyogyszert, hogy szedjem be. Azota már a konyokombol kiallo barackmeretu duzzanat kb pinponglabda meretu lett, mar nem faj nagyjabol nonstop, csak idonkent, meg ha hozzaerek (ugyhogy nem erek hozza 😂 ).. vegulis ez a harmadik nap, a gyogyszert meg haladunk :D
2019. nov. 13. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!