Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Spárga közben reccsenés?

Walkingdeadanna kérdése:

Spárga közben reccsenés?

Figyelt kérdés
ma, készülvén a 2 nap múlva tartandó szalagavatómra cigánykerékből spárgáztam és egy hatalmasat reccsent. pár óra múlva már nem tudom megfogni a lábujjaim, annyira fáj, mozogni is alig tudok. nem szeretném kihagyni életem legnagyobb napját emiatt. tudtok tanácsot adni, mit tegyek?

2019. nov. 13. 01:30
 1/9 A kérdező kommentje:
mármint a combom reccsent. bocsi, sietve írtam
2019. nov. 13. 01:34
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha ödéma keletkezett, vagy keletkezik, kemény, akkor lehet ín vagy izomszakadás, akár részleges. Reccsenhet nagyízület is. Ortopédiára elmész és remélhetőleg kiderül. 2 nap alatt nem fog rendeződni.
2019. nov. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kend sport krémmel, vagy kérj valami házi kotyvasztékot a patikában, ilyen rándulásra vagy mire valót, a legtöbb helyen van valami saját bevált receptúra

a cigánykerekes-spárgás részt cseréld el valakivel, csak valami mást is kell abban a koreóban csinálni

ortopédiára persze hasznos elmenni, de ha valahogy mégis összekaparod még magad, kérj egy könnyebb részt a táncban

2019. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szalagavatón mindenki spárgázik majd ? A mi időnkben ez még nem dívott.
2019. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
A reccsenés egyáltalán nem rándulásra ad következtetést.
2019. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ezért mondtam hogy majd menjen el orvoshoz is

én is szoktam ilyet csinálni, balesetek mindenkivel történnek

2019. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat, én tapaszt kaptam, semmi mást rá, tánc előtt fél órát csak nyújtottam. remekül sikerült a tánc, és igen, mindenki cigánykerekezett és spárgázott, még a fiúk is!
2019. dec. 17. 16:07
 8/9 anonim ***** válasza:

A pihentetés fogja helyrehozni

Szóval idő kell neki

2019. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki spárgázott? Hűha, akkor a napokban megszaporodnak majd a hasonló kérdések...
2019. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!