Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 3 hónapja volt egy kisebb...

3 hónapja volt egy kisebb zúzódásos balesetem. Lezúztam a jobb térdemet, megütöttem a jobb csuklómat és a bal könyökömet. Az normális-e, hogy néha még mindig vannak kisebb fájdalmak, sajgások?

Figyelt kérdés
Nyáron egy busz után futottam, rövidnadrágban. Megbotlottam, és a betonra estem. A jobb térdemen egy zúzott seb lett, a bal könyökömön egy horzsolás, a jobb csuklóm pedig fájt egy kicsit. Orvoshoz nem mentem, házilag el lett látva. Begyógyultak. De viszont néha még szoktam érezni sajgást, ha például a jobb térdem nekiütődik valaminek, a jobb kezemmel emelek valamit, vagy a bal karommal könyökölök. A mindennapi teendőimet amúgy símán el tudom látni, futni is szoktam (edzés céljából). Kérdésem, hogy ez normális, és idővel maguktól el fognak múlni, vagy pedig érdemes velük felkeresni a háziorvost? Hasonló tapasztalatok?
2019. nov. 13. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
3 hónapja kellett volna orvoshoz menni... nézesd meg!
2019. nov. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1: Azt nem írtam, hogy külföldön élek, épp otthon voltam látogatóban, ezért nem mentem el rögtön. Még biztosítással is került volna valamennyibe. És itt (Hollandia) is úgy van, hogy 385 euróig nekem kell állnom az esetleges vizsgálati költségeket per év. Ezért is vártam. Mert a röntgen szerintem ezt kimerítené. Vagy az lehetséges, hogy a házidoki először felír rá valami gyógyszert vagy kenőcsöt? (Voltarennel amúgy szoktam kenegetni.) Ezért is kérdem, valakinek van-e tapasztalata?
2019. nov. 13. 07:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, főleg a térd ízület gyógyul nehezen. Bedagadás hamar lement róla?
2019. nov. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3: Nem egészen 1 hónap alatt ment le teljesen.
2019. nov. 13. 07:44
 5/9 szamo77db ***** válasza:
Sokáig fogod még érezni az időváltozásokat. De azért lásson orvos!
2019. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5: Voltam. Felírt egy homeopátiás kenőcsöt. Csak azért még kiemeltem, hátha ír még valaki tapasztalatot a dologgal.
2019. dec. 16. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztalom én is a térdemmel. Ijesztő nekem is, bár azt a szintet nem ütötte meg a sérülés, hogy dokihoz rohanjak vele, azért meg nem fogok elmenni, hogy felírjon valami homeopátiás baromságot. Én az esés után kertet ástam, annyira nem akadályozott semmiben. De azóta is van ez a sajgás-ez sem akadályoz semmiben, csak ijesztő.
2020. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7: A te baleseted hogy történt?
2020. jan. 6. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:
2020. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!