Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet-e bajom, ha megsértettem...

Lehet-e bajom, ha megsértettem a fenekem prosztata masszázs közben?

Figyelt kérdés
Kb. 15 perce kipróbáltam, hogy milyen is a prosztata masszázs. Volt elég sikosítóm és a körmöm is le volt vágva, de mikor kihúztam az ujjamat akkor láttam, hogy véres az ujjvégem. Lehet ebből valami gond? Menjek el most orvoshoz? 16/Férfi

2019. nov. 29. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nen sértetted meg. Ez inkább aranyér. Ha megsérted, azt nem akkor veszed észre amikor végeztél, hanem azonnal.
2019. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megsértettél egy hajszáleret a végbélnyilásod környékén ugyanez elöfordul székeléskor is .inkább probáld meg valami puha nem tul kemény dologgal amibe beleülsz és elö hátra mozogsz miközben önkielégitesz. ez jobb megoldás.mint az ujjadat feldugni magadnak igy szabad marad mindkét kezed.
2019. dec. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Elég gyakori ilyenkor, ezért vannak a szilikonos eszközök amik puhák és nem dörzsölik fel a hámréteget.
2019. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!