Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Reszleges bokaszalag szakadast...

Reszleges bokaszalag szakadast szenvedtem, visszaszakadt volna?

Figyelt kérdés
Rontgen alapjan allapitotta meg a doktor hogy reszleges szakadasom van, 1 honapot hordtam a szoritot, jegzseleztem, felvoltam mentve testneveles alol 1 honapig is. Mar nem kell hordanom a szoritot de jobban erzem a fajdalmat es meg mindig duzzadt. Letezik hogy teljes szakadasrol lenne e szo vagy hogy visszaszakadt a szalag?

#szakadás #duzzanat #bokaszalag #reszleges szakadas
2019. dec. 3. 08:37
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt nem gondolom, persze kizárva nincs semmi, teljes szakadásnál nagyobb panaszaid lennének, de vissza kell menni, ha panaszok még mindig vannak. Rögzítő után meg kell idő ahhoz, hogy az izmok, inak rendesen működjenek, mert ilyenkor megmerevednek, tornáztatni kell. Azért ahhoz nagy szerencse kell, hogy 1 hónap alatt minden rendben legyen, van aki negyedévig, vagy még tovább szenved vele, esetedben akár MR is indokolt lenne, addig nem lehet biztosat mondani.
2020. febr. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!