Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Reszleges bokaszalag szakadast szenvedtem, visszaszakadt volna?

Rontgen alapjan allapitotta meg a doktor hogy reszleges szakadasom van, 1 honapot hordtam a szoritot, jegzseleztem, felvoltam mentve testneveles alol 1 honapig is. Mar nem kell hordanom a szoritot de jobban erzem a fajdalmat es meg mindig duzzadt. Letezik hogy teljes szakadasrol lenne e szo vagy hogy visszaszakadt a szalag?

Keress kérdéseket hasonló témákban: bokaszalag, szakadás, reszleges szakadas, duzzanat

dec. 3. 08:37  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Múlt szombaton volt részleges bokaszalag szakadásom. Bokarogzitot kaptam,3 hét éjjel nappal,3 hét után csak terhelésre. Kerdesem miért nem kaptam véralvadás gátlót? Még mindig...
A bokaszalag szakadás hogyan forr össze műtét nélkül, ha úgy szakad, hogy elválik egymástól teljesen?
Miaz a szalag instabilitas?
Hogyan/Mitől lehet bokaszalag szakadás?
Egyik ismerősömnek volt bokaszalag-szakadása és azt mondták neki hogy sétáljon homokban. Nekem a vállamban elszakadt a szalag akkor az jó ha megyek és homokban vállon csúszok végig?
Miért érzem úgy mintha szárazon mozogna a külbokám? ->

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!