Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha behajlítom a lábam, feszül...

Ha behajlítom a lábam, feszül a térdem és az akörüli rész. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Heti 4-szer futok, átlagban olyan 40 km-t, amiből a leghosszabb 15-25 km.

Emellett heti 2 egesztestes kondim van, guggolassal.

Heti egyszer pedig uszok, bár nem hiszem, hogy annak köze lenne hozza.


További panasz, hogy ha járok, vagy lepcsozok, akkor egy ido után elkezd fájni egy kicsit az oldalszalagom korul. De inkább akkor is csak járási nehezsegeim vannak. A jobb terdemben nagyobb a problema, a balban enyhébb.


Mi lehet a problema? Kinek milyen tapasztalatai vannak? Ki mit ajánl?



2020. jan. 1. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nem àrtana megnèzetni a sebèszeten.A pàromnak is hasonlò tünetei voltak,ès porclevàlàs volt a tèrdèben.Megoperàltàk neki.Laparoszkòpos műtèt volt,reggel ment ,este màr haza is engedtèk.Most làbadozik.
2020. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erte ütés a térdem, úgyhogy nem hiszem hogy porclevalas. Jovoheten van egy versenyem, utána megnézetem, ha nem javul.😅
2020. jan. 2. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csodálom. Abszolút túlterheled magad.
2020. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kedves kérdező! Mik a fejlemények térdeddel?? Ahogy leírod, hasonló problémám van nekem is, orvoshoz a jövő héten megyek... Mondjuk én csak 2 hete kezdtem az aktív mozgást, futást, még csak összesen 25 km lehet, amik 3 kilométer körüli napi (nem minden nap) távok voltak, most egyelőre nem merek futni... Vizesedik is néha a lábam... :/ Nem vagyok túlsúlyos, ilyesmire nem foghatom a térd problémákat... Épp kezdtem élvezni magát a futást, testileg-szellemileg, már 3 kmig bele sem sétáltam, erre a térdem közbeszól...
2020. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A versenyre nagyjabol helyre jött de nekem ne vizesedett be. Mindenképp nézesd meg!
2020. jan. 19. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!