Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megharaptam magam es besargult...

Megharaptam magam es besargult a nyoma. Mitol?

Figyelt kérdés
Tudom, nem normalis dolog, hogy magamat haraptam, de mikor felcseszik az agyam valamivel le kell vezetnem a feszultseget es ilyenkor magamon szoktam. Lekarmolom a kezem stb. Legutobb erosen beleharaptam a felkaromba es besargultak a fogaim nyomai. Nem verzett de latszott meg 2 3 ora mulva is a nyoma a harapasnak, ez tegnap este votl amugy es most neztem mostmar sarga lett vegig a harapas nyom. Ez mitol lehet?
2020. jan. 3. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Veszett vagy!
2020. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vérzés során a szövetek között lassan elbomlik a hemoglobin és van olyan fázis, amikor még csak sárga színű bomlástermék (bilirubin) keletkezik. Ez azonban a körülmények függvényében átmehet zöldesbe majd barnába is.
2020. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!