Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kéztörés . Így normális?

Kéztörés . Így normális?

Figyelt kérdés

Múlt hét kedden eltört az 5-ik kézközépcsontom . Elmozdulás nélküli törés . Egy hét múlva kellet vissza mennem . Teljesen panasz mentes volt ez az egy hét . Magán rendelésre mentem ma 17.00kor .

A doki megnézte a múlt heti röntgent , és azt mondta nem is kell most röntgent készíteni , 3 hét rögzítés kell neki . Kicserélte a gipszsínt és ennyi . Normális hogy nem csinált újabb röntgent ? Vagy csak én aggódom túl ?



2020. jan. 16. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
mintha az itteniek jobban tudnák egy orvosnál
2020. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat tudnak írni amivel okosabb lehetek .
2020. jan. 16. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Körülöttem több törés is volt a közelmúltban. Az egyik egy bokatörés volt, elmozdulás nélkül. Csináltak röntgent első alkalommal, aztán egy hét múlva a járógipsz felrakása után, illetve a járógipsz eltávolításakor 5 hét múlva. Normálisan forrt össze.

Aztán volt egy csuklótörés. Csináltak röntgent első alkalommal, majd a gipszelés után, tehát rögtön kétszer. Aztán egy hét múlva ismét csináltak röntgent gipszcserekor. Aztán a gipsz eltávolításakor is csináltak röntgent. Ennek ellenére rossz helyzetben forrt össze.

Aztán volt egy válltörés, ott volt egy röntgen, egy CT, s mivel nem gipszelhető, ezért csak szorosan lekötötték, ez jó helyzetben forrt össze.

Most döntsd el, hogy mit befolyásolt a röntgen... :D

2020. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 - Szerintem a csuklónál az orvosok képessége is közbeszólt. Nem a röntgen a hibás, hanem aki értékeli a felvételt. Ha több felvétel készül, az nem baj, csak olyan értékelje, aki tudja mit kell nézni. Engem is zavarna a röntgen hiánya.
2020. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!