Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ezzel el kéne mennem az...

Ezzel el kéne mennem az orvoshoz? Fülpiszkálós baleset.

Figyelt kérdés

Szóval tisztítottam a fülem, amikor azt vettem észre, hogy a fülpiszkáról, kihúzva a fülemből, eltűnt az a vattapamacs, ami gondolom azt jelenti, hogy a fülemben maradt.

Már próbáltam kipiszkálni, de nem érzem sehol sem és senki sem látja benne.

Most akkor annyira mélyen lenne benne? Nem érzem úgy, hogy lenne ott bármi is, ugyanakkor zavar a tudat, hogy akkor hova tűnt el a vatta?



2020. jan. 18. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen el kell menned orvoshoz, nem szabad piszkálni, ezek szerint mélyre piszkáltad.Mindenképpen csak orvos tudja kivenni egy csipesz segitségével.En is is jártam igy, csak én nem piszkáltam és az orvos könnyen ki tudta venni.
2020. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, sajnálom, kicsit bepánikoltam. Bár már piszkálás előtt sem látta senki sem, mert megnézettem a szüleimmel és csak utána piszkáltam. :(
2020. jan. 18. 12:49
 3/8 szamo77db ***** válasza:
100%
Fordulj fül-orr-gégészhez, ő minden bizonnyal segíteni fog neked. És máskor ne nyomd mélyen a füledbe a fültisztító pálcikát.
2020. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van, menj orvoshoz, ne piszkáld.
2020. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sikerült kivetetned a vatta darabot?
2020. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, könnyen ment.
2020. jan. 20. 10:46
 7/8 anonim ***** válasza:
;)bravo!
2020. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :D
2020. jan. 20. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!